DOM OZE – Odnawialne Źródła Energii

 O Firmie

DOM OZE – to prężnie rozwijająca się firma która działa w dziedzinie odnawialnych źródeł energii.

      Informujemy o najlepszych możliwościach finansowania inwestycji w odnawialne źródła energii przy wykorzystaniu środków unijnych lub rządowych. Wyszukujemy dotacje na poziomie 40% a nawet 80- 85%. Przedstawiamy możliwości przystosowania swojego domu do europejskich standardów energooszczędności. Działamy na terenie całej Polski. Zapraszamy do współpracy.

Sami nie zmienimy reguł rządzących światem. Jednak wspólnie możemy zmienić świat!

Nasza firma posiada własnych projektantów i konstruktorów. Posiadamy doświadczenie w projektowaniu instalacji słonecznych ,wiatrowych oraz pomp ciepła.Zakres naszych usług:

  • Sporządzenie kompletnego projektu wykonawczego instalacji elektrowni fotowoltaicznej oraz pomp ciepła.

  • Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót,- Przedmiar robót,

  • Dokonanie uzgodnień dokumentacji projektowej

  • Uzyskania, w imieniu Zamawiającego i na jego rzecz, wszelkich opinii, uzgodnień, pozwoleń, opinii i decyzji administracyjnych niezbędnych do projektowania i rozpoczęcia części wykonawczej

  • Wykonanie koncepcji realizacji instalacji elektrowni fotowoltaicznej pompy ciepła oraz wszelkich inwestycji w oze   na potrzebę pozyskania dofinansowania, Koncepcja zawierać powinna niezbędną dokumentację techniczną wraz z niezbędnymi danymi finansowymi określającymi szacowaną wartość inwestycji.

Nasz zespół:

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Łukasz Budziński

Specjalista ds. sprzedaży

Łukasz jest charyzmatyczną, konsekwentną w działaniu osobą. Przez lata pracował w sprzedaży bezpośredniej dzięki czemu wypracował w sobie niezniszczalny charakter, który teraz pomaga mu razem z zespołem rozwijać firmę i realizować jej najśmielsze pomysły.

Angelina Szczurowska

Specjalista ds. sprzedaży

Angelina jest osobą, która przyciąga do siebie ludzi jak magnez. Potrafi sprzedać każdemu wszystko i wszędzie. Dzięki bogatemu doświadczeniu  w różnych profesjach zdobyła umiejętność przekonywania ludzi do swoich racji. Swoje niewątpliwe atuty takie jak wdzięk, piękno oraz umiejętność komunikacji wykorzystuje, aby razem z zespołem realizować cele sprzedażowe i marketingowe firmy DOM OZE.

Konrad Czopowicz

Specjalista ds. sprzedaży

Konrad jest osobą konsekwentną, sumienną oraz systematyczną. Cechy charakteru, które wypracował przez kilkanaście lat w sporcie pozwalają mu realizować siebie oraz wizję firmy DOM OZE. Dzięki wytrwałości w codziennym treningu oraz nie poddawaniu się w najtrudniejszych momentach stał się wicemistrzem polski. Razem z zespołem działa prężnie i rozwija DOM OZE dbając o wyniki sprzedażowe swoje jaki  i swojego zespołu.

DZIAŁ MARKETINGU

Darusz Skrobisz  Specjalista ds.wytyczania kierunków DOM OZE- czuwa nad merytoryczną formą przekazów. Wytycza kierunki działań. Współzałożyciel i współtwórca DOM OZE

email marketing powered by FreshMail
 

Zapisz się aby otrzymać Informator DOM OZE

email marketing powered by FreshMail
 

Zamów bezpłatną wycenę

email marketing powered by FreshMail